Mr. Lemmo

Naturalnie. Bądź sobą! Nasz slogan to nie są tylko słowa. Odwiedź nasze social media i sprawdź, jak budujemy #MRLEMMOFAMILY

#MRLEMMOFAMILY

Lemoniady Mr. Lemmo
Lemoniada Mr.Lemmo
Mr. Lemmo Pomarańcza POMARAŃCZA & CHMIEL
A CO, JEŚLI DO ŚWIEŻEJ, ŹRÓDLANEJ WODY DODAMY ESENCJĘ BOGACTWA SMAKU POMARAŃCZY I JESZCZE BEZLITOŚNIE WZBOGACIMY JĄ TRZEMA RODZAJAMI CHMIELU? KULTOWA “JURAJSKA POMARAŃCZA” W WYDANIU LEMONIADY BEZALKOHOLOWEJ TO PROPOZYCJA, OBOK KTÓREJ NIE MOŻNA PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE. ODKRĘĆ JĄ I ZAKRĘĆ SIĘ NA NOWE SMAKI. NATURALNIE. BĄDŹ SOBĄ!
Lemoniada Mr.Lemmo
Mr. Lemmo Malina MALINA & MELISA
TO NIE PRZYPADEK, ŻE POŁĄCZYLIŚMY BOGATE W WITAMINY MALINY Z CYTRYNOWYM ZIELEM, CZYLI MELISĄ. TA BOMBA SMAKOWA ZACHWYCI TWOJE KUBKI SMAKOWE I JUŻ PO PIERWSZYM ŁYKU WYWOŁA UŚMIECH NA TWARZY. LEMONIADA MR. LEMMO MALINA TO GRATKA DLA FANÓW SŁODKOŚCI, KTÓRZY LUBIĄ CYTRUSOWĄ NUTĘ ORZEŹWIENIA. ODKRĘĆ JĄ I ZAKRĘĆ SIĘ NA NOWE SMAKI. NATURALNIE. BĄDŹ SOBĄ!
Lemoniada Mr.Lemmo
Mr. Lemmo Imbir IMBIR & CYTRYNA
PEŁNA WITAMIN CYTRYNA I IMBIR ZE ŚWIEŻĄ, LEKKO SŁODKĄ I NIECO DRZEWNĄ NUTĄ TO POŁĄCZENIE, KTÓRE POKOCHASZ I ZAPAMIĘTASZ NA DŁUGO. IDEALNY BALANS MIĘDZY SŁODYCZĄ I KWAŚNOŚCIĄ TWORZY HARMONIĘ SMAKU, Z KOLEI WODA Z JURAJSKIEGO ŹRÓDŁA NADAJE CAŁOŚCI ŚWIEŻEGO I ORZEŹWIAJĄCEGO KLIMATU. ODKRĘĆ JĄ I ZAKRĘĆ SIĘ NA NOWE SMAKI. NATURALNIE. BĄDŹ SOBĄ!
Lemoniada Mr.Lemmo
Mr. Lemmo Mojito LIMONKA & MIĘTA
DUET, KTÓRY UWODZI I NIE ZAWODZI. MIĘTA I LIMONKA DOSKONALE DO SIEBIE PASUJĄ, WZAJEMNIE SIĘ UZUPEŁNIAJĄC. TE WYRAŹNE NUTY SPRAWIĄ, ŻE TWÓJ ZMYSŁ SMAKU DOŚWIADCZY NIEZAPOMNIANYCH DOZNAŃ. LEMMOJITO TO LEMONIADA SOCZYSTA, SMAKOWICIE KWAŚNA I CHARAKTERNA, A JEJ BAZĄ JEST ŚWIEŻA WODA Z JURAJSKIEGO ŹRÓDŁA, KTÓRA IDEALNIE ORZEŹWIA. CZY MOŻE BYĆ LEPIEJ? ODKRĘĆ JĄ I ZAKRĘĆ SIĘ NA NOWE SMAKI. NATURALNIE. BĄDŹ SOBĄ!